Home » Contact » Maak kennis met onze specialisten

Onze specialisten

Wij stellen onze kalverspecialisten graag aan u voor.

Gerlof Wolters

Rayon    : Friesland, Grensstreek Duitsland

E-mail    : gwolters@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 513 260 55

Jasper van Mensvoort

Rayon    : Drenthe, de kop van Overijssel

E-mail    : jvanmensvoort@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 469 85

Wijbe Weening

Rayon    : Groningen, Noord-Oost Drenthe, Flevopolder

E-mail    : wweening@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 768 80

Erwin Kerkhof-Jonkman

Rayon    : Gelderland-Noord, Overijssel

E-mail    : ekerkhof-jonkman@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 108 803 90

Denise Schooltink

Rayon    : Gelderland-Midden

E-mail    : dschooltink@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 131 568 50

Rudi de Graaf

Rayon    : Zuid-Holland (m.u.v. de Alblasserwaard), Utrecht.

E-mail    : rdegraaf@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 516 609 49

Irma Timmer

Rayon    : Zuid-Holland (m.u.v. de Alblasserwaard), Utrecht, Veluwe (deels)

E-mail    : itimmer@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 792 14

Martijn Idink

Rayon    : Gelderland-Zuid, Achterhoek, Utrechtse Heuvelrug

E-mail    : midink@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 272 394 90

Peter Treffers

Rayon    : Alblasserwaard, West-Brabant, Midden-Brabant

E-mail    : ptreffers@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 121 796 48

Maaike Tanis

Rayon    : Zeeland, Zuid-Hollandse eilanden

E-mail    : mtanis@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 100 084 76

Geert Arts

Rayon    : Limburg, Oost-Brabant

E-mail    : garts@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 514 509 15

Jan Hessel de Groot

Rayon    : Noord-Holland

E-mail    : jhdegroot@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 515 30

Kay Bruynen

Rayon    : Limburg, Grensstreek Duitsland

E-mail    : kbruynen@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 566 56

Yvon Lenssen

Rayon    : Zuid-Brabant, België

E-mail    : ylenssen@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 109 567 56

Katrien Vandeperre

Rayon    : België

E-mail    : kvandeperre@alpurobreeding.com

Telefoon: +32 492 737 118

Mattias Braem

Rayon    : Vlaanderen

E-mail    : mbraem@alpurobreeding.com

Telefoon: +32 472 686 064

Erna en Wim van Logtestijn

Rayon    : Denemarken

E-mail    : welogtestijn@alpurobreeding.com

Telefoon: +45 211 929 58

Jens Kristiansen

Rayon    : Denemarken

E-mail    : jkristiansen@alpurobreeding.com

Telefoon: +45 296 349 39

Fokje Szturmann

Rayon    : Duitsland

E-mail    : fszturmann@alpurobreeding.com

Telefoon: +49 15 20 93 661 32

Nico Dijkman - Lammerenspecialist

Rayon    : Noord-Nederland

E-mail    : ndijkman@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 224 569 75

                

Roy Maar - Lammerenspecialist

Rayon    : Zuid-Nederland, België

E-mail    : rmaar@alpurobreeding.com

Telefoon: +31 6 135 303 06

Stel hier uw vraag aan onze kalverspecialisten

  &nbsp

Contact met Alpuro Breeding?

Bel mij terug

Alle productinfo op een rij?

Vraag catalogus aan

De website van Alpuro Breeding gebruikt cookies | Deze melding verbergen